pensioencarriere.nl

‘Doelen pensioenwet zijn behaald’

Interview
24-03-2025
Falco Valkenburg
De Wtp voldoet aan de gestelde doelen, vindt Marc Heemskerk. Maar of de deelnemers dat ook vinden, hangt straks vooral af van de resultaten. En de bereidheid afscheid te nemen van mythes als volledige zekerheid.

De Wet toekomst pensioenen heeft zijn beslag gekregen voor de drie dappere koploperfondsen. Ook andere pensioenfondsen hebben hun Wtp-plannen inmiddels onthuld. Tijd voor een eerste evaluatie. Heeft de gekozen invulling geleid tot de beoogde verbetering van ons pensioenstelsel of hadden we ons de moeite kunnen besparen?

[....]

Lees verder op: PensioenPro

Gerelateerde vacatures

Geïnteresseerd in een carrière bij organisaties in ditzelfde vakgebied? Bekijk hieronder de gerelateerde vacatures en vind de perfecte match voor jou!
Top vacature
Allianz
Marktconform
Medior
Rotterdam
Als Medewerker nabestaanden- en arbeidsongeschiktheidsdesk bij Allianz ben je eerste aanspreekpunt en beoordeel en verwerk je arbeidsongeschiktheids- en overlijdensmeldingen voor pensioen- en levensverzekeringen, met focus op nauwkeurigheid en ontzorgen.
AZL
Marktconform
Medior
Heerlen
Als Communicatieadviseur Pensioenfondsen bij AZL adviseer je pensioenfondsen en vertaal je strategie naar heldere communicatieplannen, campagnes en middelen. Je onderhoudt relaties, stuurt uitvoering aan en maakt pensioen begrijpelijk voor deelnemers.
Blue Sky Group
Max. 750
Student
Amstelveen
Als Stagiair Pensioenservice bij Blue Sky Group werk je mee aan pensioenuitvoering: klantcontact, gesprekken met deelnemers, berekeningen voor pensioenuitkeringen en procesanalyse met verbetervoorstellen voor betere pensioenservice.
NN
In overleg
Medior, Senior
Den Haag
Als Propositiemarketeer Box 1 (Freelance) bij NN Bank positioneer en laat je de NN‑lijfrentepropositie groeien. Je ontwikkelt proposities, voert campagnes uit, optimaliseert conversie, stuurt op KPI’s en stemt af met...